اخبار دانشگاه
برگزاري بیست و یکمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد عجب شیر
خبرها  تاريخ: 29 آذر 1394   بازديدها: 649

 

مسابقات قرآن و عترت سال 94 واحد عجب شیر

******************

مسابقات قرآن و عترت سال 94 واحد عجب شیر1

******************

مسابقات قرآن و عترت سال 94 واحد عجب شیر2

 

به همت دفتر فرهنگ اسلامی و کانون قرآن و عترت واحد عجب شیر و باحضور اساتيد، دانشجويان واحد عجب شیر صورت گرفت:

دكتر بهروز دانشیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب شیر با اعلام آغاز مسابقات سراسری كتبي قرآن و عترت گفت: برگزاري بیست و یکمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت با شرکت بیش از 300 نفر دانشجو و استاد این واحد دانشگاهی ، به طور همزمان با سراسر کشور در روز چهار شنبه 25 آذر ماه سال 1394در واحد عجب شیر برگزار شد.

رئیس واحد عجب شیر با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی برنامه های خود را با محوریت قرآن و عترت و نماز برنامه ریزی کرده، خاطر نشان کرد: این قبیل برنامه ها می تواند در علاقه مند نمودن دانشجویان و اساتید به سمت معارف قرانی و عترت علیهم السلام بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه مسابقات سراسری قرآن و عترت همواره در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود، تصریح کرد: مرحله کتبی مسابقات قرآن و عترت در واحد عجب شیر همزمان با کلیه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دكتر دانشیان اظهار داشت: اساتید در 4 رشته ترجمه انگلیسی قرآن، تفسیر قرآن کریم، نهج البلاغه و سیره معصومین(ع) و بخش دانشجویان در 10 رشته تفسیر قرآن، زندگانی 14 معصوم(ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه انگلیسی قرآن، احکام برادران و خواهران، زندگانی پیامبر اسلام(ص) ترجمه قرآن به فارسی و نهج البلاغه برگزار شده است .

وي با اشاره به شرکت فعال دانشجويان و اساتيد در مسابقات کتبی افزود : آمار شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است .

 

آرشیو