اخبار دانشگاه
دانشجویان محترم جهت مشاهده نکات ضروری در خصوص انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96 اینجا را کلیک کنید.
اطلاعیه ها  تاريخ: 1 دی 1396   بازديدها: 4 816

 

نکات لازم جهت انتخاب واحد ترم دوم    97-96

1.     انتخاب واحد کلیه مقاطع تحصیلی به صورت اینترنتی و مطابق تقویم آموزشی می باشد.

2.     برای انتخاب واحد واریز کل شهریه ثابت حداقل یک روزقبل از زمان انتخاب واحد بصورت نقد یا چک به امور مالی وتسویه بدهی قبلی الزامی می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پرداخت بصورت نقد یا چک به امور مالی مراجعه فرمایید .

3.     مسئولیت ناشی از عدم رعایت پیشنیاز، همنیاز، سقف مجاز واحدهای درسی، تقدم و تأخر دروس به عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق، گروه آموزشی مجاز به حذف واحدهای درسی بوده و شهریه پرداختی عودت داده نخواهد شد .

4.     دانشجویان عزیز توجه و دقت کافی در انتخاب دروس خود  بعمل آورده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در لیست دروس، مراتب را به کارشناس آموزش اطلاع دهند، و دروس ترمی خود را برابر ترم بندی و سرفصل ارایه شده دانشگاه اخذ نمایند. در صورت نیاز قبل از انتخاب واحد با مدیر گروه یا کارشناس آموزش در مورد انتخاب دروس خود مشاوره فرمایید. ( دانشجویان محترم قبل از انتخاب واحد حتماً ترم بندی رشته خود را از دانشگاه ( انتشارات، مدیر گروه و یا کارشناس رشته ) دریافت دارند.

5.     دانشجویان ترم آخر میبایست ضمن تحویل مدارک مربوط به فارغ التحصیلی، درصورت نیاز به انتخاب بیش از 20 واحد درسی به کارشناس آموزش و مدیر گروه مربوطه مراجعه تا پس از بررسی امکان اخذ کلیه دروس ازطریق اینترنت بعمل آید .

6.     درصورتیکه دانشجو دریک ماده درسی پیشنیاز نمره مردودی کسب نماید یا زمان امتحانات آنرا حذف نماید فقط در این حالت می تواند با نظر گروه آموزشی در ترم بعدی هر دو درس پیشنیاز و وابسته را با هم اخذ نماید.

7.     درصورتیکه بیش از حد مقرر در آیین نامه مشروط گردیده اید، و سایت انتخاب واحد بسته است جهت رفع مشکل قبل از انتخاب واحد به کارشناس رشته خود مراجعه فرمایید .

8 .  کلیه کلاسهای درسی از 14 بهمن ماه شروع خواهد شد. 

آرشیو